hello@osemkowa.pl

 || czas realizacji to 5 dni roboczych

O nas

Sklep powstał z potrzeby serca.

W Krakowie. Z miłości do muzyki. Tworzony jest przez muzyków dla muzyków, bo Muzyka Jest Najważniejsza. Jesteśmy chórzystami, saksofonistami, basistami, skrzypkami i Bóg-wie kim jeszcze. Często sfrustrowani wertowaliśmy strony zagraniczne, smutnie roniąc łzy nad cenami w euro lub dolarach bardzo fajnych gadżetów i koszulek. Wtedy powstał pomysł, aby stworzyć jedyne miejsce na ziemi, gdzie muzyka będzie głównym tematem, gdzie projekty będą indywidualne i inne niż wszędzie. 

Nie sprowadzamy produktów z Chin tylko tworzymy je sami. Od grafiki, przez wykonanie nadruku aż po szycie szali, toreb, much czy nerek. Jesteśmy jedynym producentem tego co możecie znaleźć w sklepie. Stawiamy na wysoką jakość produktów oraz obsługi klienta.

Jesteśmy dosyć specyficznym sklepem. Istniejemy tylko w internecie (na razie! edit: niebawem bedzie można nas odwiedzić :D), tylko u nas na stronie. Nie ma nas na Allegro. Bo nie :D

Zamówienia realizujemy na bieżąco, co oznacza, że otrzymując Twoje zamówienie bierzemy czysty kubek lub koszulkę i wykonujemy ją wg. zamówionego wzoru. To oznacza, że właściwie możemy zrobić każdy wzór na każdym produkcie. :) Wszystko dzieje się w odpowiedniej kolejności zamówień, ale jeżeli potrzebujesz coś wcześniej - pisz lub dzwoń!

W planach mamy rozbudowę asortymentu do specjalnie szytych ubrań, akcesoriów i biżuterii. A wszystko związane z muzyką i nutami. Realizujemy też zamówienia grupowe i hurtowe.

Napisano o nas tutaj: Blog skrzypczyni

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email hello@osemkowa.pl lub telefonicznie pod numerem 728822255.

 właściciel

Paulina Strejczek-Jaźwińska - właścicielka i założycielka Osemkowa.pl

Ze mną rozmawiasz na chacie, ja odpowiadam na Twoje maile, słucham Twoich próśb, odbieram Twoje telefony - (nawet w niedzielę o 22 się już zdarzały ;) ). To ja realizuję Twoje życzenia graficzne oraz jestem autorem większości projektów zamieszczonych na Osemkowa.pl. To ja przestawiam zamówienia tak, żebyś dostał na czas swoją paczkę - czasami nawet z dziś na jutro.

Sprawdzam wszystkie paczki przed wysłaniem, zegary przed spakowaniem, kubki po realizacji.

I... jak widzisz, też jestem muzykiem. :)

 

Serdecznie zapraszam na zakupy!

Paulina i załoga sklepu
Osemkowa.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl