hello@osemkowa.pl

 || czas realizacji to 5 dni roboczych

O nas

Sklep powstał z potrzeby serca.

W Krakowie. Z miłości do muzyki. Tworzony jest przez muzyków dla muzyków, bo Muzyka Jest Najważniejsza. Jesteśmy chórzystami, saksofonistami, basistami, skrzypkami i Bóg-wie kim jeszcze. Często sfrustrowani wertowaliśmy strony zagraniczne, smutnie roniąc łzy nad cenami w euro lub dolarach bardzo fajnych gadżetów i koszulek. Wtedy powstał pomysł, aby stworzyć jedyne miejsce na ziemi, gdzie muzyka będzie głównym tematem, gdzie projekty będą indywidualne i inne niż wszędzie. 

Nie sprowadzamy produktów z Chin tylko tworzymy je sami. Od grafiki, przez wykonanie nadruku aż po szycie szali, toreb, much czy nerek. Jesteśmy jedynym producentem tego co możecie znaleźć w sklepie. Stawiamy na wysoką jakość produktów oraz obsługi klienta.

Jesteśmy dosyć specyficznym sklepem. Istniejemy tylko w internecie (na razie! edit: niebawem bedzie można nas odwiedzić :D), tylko u nas na stronie. Nie ma nas na Allegro. Bo nie :D

Zamówienia realizujemy na bieżąco, co oznacza, że otrzymując Twoje zamówienie bierzemy czysty kubek lub koszulkę i wykonujemy ją wg. zamówionego wzoru. To oznacza, że właściwie możemy zrobić każdy wzór na każdym produkcie. :) Wszystko dzieje się w odpowiedniej kolejności zamówień.

W planach mamy rozbudowę asortymentu do specjalnie szytych ubrań, akcesoriów i biżuterii. A wszystko związane z muzyką i nutami. Realizujemy też zamówienia grupowe i hurtowe.

Napisano o nas tutaj: Blog skrzypczyni

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email hello@osemkowa.pl lub telefonicznie pod numerem 728822255.

 właściciel

Paulina Strejczek-Jaźwińska - właścicielka i założycielka Osemkowa.pl

Ze mną rozmawiasz na chacie, ja odpowiadam na Twoje maile, słucham Twoich próśb, odbieram Twoje telefony - (nawet w niedzielę o 22 się już zdarzały ;) ). To ja realizuję Twoje życzenia graficzne oraz jestem autorem większości projektów zamieszczonych na Osemkowa.pl. Jestem twórcą wszystkich grafik (nie tylko na koszulkach), zajmuję się realizacją (robie dla Ciebie koszulki, kubki etc), ogarniam pakowanie i wysyłkę, ogarniam Social Media, zajmuję się newsletterem i papierologią. To ja przestawiam zamówienia tak, żebyś dostał na czas swoją paczkę - czasami nawet z dziś na jutro.

Sprawdzam wszystkie paczki przed wysłaniem, zegary przed spakowaniem, kubki po realizacji.

I... jak widzisz, też jestem muzykiem. :)

Mogę też zaprojektować coś spejclanie dla Ciebie! Moje (tymczasowe) portfolio: KLIK!

 

Serdecznie zapraszam na zakupy!

Paulina i załoga sklepu
Osemkowa.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl