Masz pytania? Zadzwoń!

Pon-pt (+48) 728 822 255

Muzyczne gadżety na nowy rok szkolny
Muzyczne gadżety na nowy rok szkolny

Od września wracamy do szkoły, po naprawdę wyjątkowo długiej przerwie. Bardzo trudno przewidzieć, co przyniesie nam ten nowy rok i na jaki rodzaj nauki będą decydować się placówki: zdalny, hybrydowy czy mieszany. To sprawia, że trudno skompletować wyprawkę, ale jedno jest pewne - kilka muzycznych gadżetów po prostu musimy mieć, po to, by osłodzić sobie tę niepewność i poprawić nastrój.

Podstawa to bezpieczeństwo
Teoretycznie w szkołach nikt nie będzie wymagał od nas noszenia maseczek czy rękawiczek ochronnych. W praktyce może być różnie, zresztą jesień to czas sprzyjający zaziębieniom i warto przyjąć azjatycki styl chronienia się maską przed choćby zwykłym katarem, który choć niegroźny bywa bardzo uciążliwy. Wielorazowa maska z tkaniny, którą łatwo upierzesz, a która dzięki muzycznym motywom subtelnych nutek poprawi twój nastrój, z pewnością ci się
przyda. Dokup do niej równie dekoracyjne rękawiczki i ze spokojem przekrocz bramę szkoły.
https://osemkowa.pl/pl/p/Maseczka-ochronna-bawelniana-dwuwarstwowa-Czarna-z-drobnym-muzycznym-ornamentem-1-szt/3508


Dobra organizacja pracy
Dla tych, którzy mają sporo zajęć, najważniejsze jest dobre rozplanowanie pracy. Tyle tylko, że wielkie terminarze są tak niewygodne, a notatki w urządzeniach bardzo formalne. Mały notesik, w którym rozpiszesz plan najbliższego tygodnia, zanotujesz daty spotkań i złote myśli to atrybut niezbędny na każdym etapie nauki i pracy. Wygodny notes be different, spinany gumką, pod którą wsuniesz luźne kartki z długopisem i miejscem na wizytówki, przyda się na pewno.
https://osemkowa.pl/pl/p/Notes-Be-different/1948


Każda branża ma swoje wymagania
Uczeń plastyka musi mieć przy sobie szkicownik, budowlanki papier milimetrowy, a tobie potrzebny jest zeszyt muzyczny z pięciolinią. Warto wybrać taki z przynajmniej małą ściągawką w postaci wkładki, na której znajdziesz koło kwintowe, nazwy oktaw czy klawiszy fortepianu. To zdecydowanie ułatwi robienie notatek, a specjalna, dedykowana sklepowi. Ósemkowa okładka na pewno dostarczy ci natchnienia do tworzenia własnych kompozycji.
https://osemkowa.pl/pl/p/Zeszyt-muzyczny-Zeszyt-nutowy-96-kartek-a4-Gray-Wkladka-teoretyczna/3835


Wszystko przy sobie
Plecak worek to idealne rozwiązanie właściwie w każdej okoliczności. Lekki i łatwy do złożenia warto mieć, gdy wybierasz się do szkoły, na wykład, a nawet na koncert. Nigdy przecież nie wiesz, czy nie zajdzie potrzeba spakowania książek, zakupów, czy po prostu butów na zmianę. Ważne, aby nie był to byle jaki worek, a taki, który uszyty jest z wytrzymałego materiału, z wygodnymi, nieobcierającymi ramion uchwytami. Równie istotne, aby wyrażał ciebie. Decyzja nie będzie prosta: kochasz Bacha, grasz na altówce, czy po prostu żadna partytura nie kryje przed tobą sekretów? Wybierz taki, który najlepiej odpowiada twoim zainteresowaniom i opisuje pasję.
https://osemkowa.pl/pl/p/Bach-Zacznij-od-Bacha-Worek-Plecak/1518


Proste jest piękne
Zastanawiałeś się czasem, czego najczęściej nie masz przy sobie i co nerwowo pożyczasz? To takie proste, a rzadko pamiętamy, aby ten pożyteczny drobiazg wrzucić do kieszeni czy plecaka. To nic innego jak zwykły długopis. Ile razy, przepadł ci naprawdę ważny autograf, bo po prostu nie miałeś go przy sobie? Wybierz taki, który ozdobiono kluczem wiolinowym, a zyskasz pewność, że nikt nie będzie miał podobnego i długopis zbyt szybko się nie zgubi.
https://osemkowa.pl/pl/p/Dlugopis-drewniany-Klucz-wiolinowy/2977

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl