Masz pytania? Zadzwoń!

Pon-pt (+48) 728 822 255

Przegoń jesienną szarówkę z muzycznymi gadżetami!
Przegoń jesienną szarówkę z muzycznymi gadżetami!

Rozgrzewające i aromatyczne

Anglicy żyją w kroplach deszczu nieustannie i być może dla poprawy nastroju wprowadzili zwyczaj codziennej godziny spędzanej z filiżanką herbaty w dłoni. Postaraj się wygospodarować czas na to, aby wyciszyć się przy ulubionym napoju, pod kocykiem i z książką w ręku, po prostu słuchając ulubionej muzyki. Kubek w dłoni sprawi, że nastrój z pewnością ci się poprawi. Wybierz taki z zabawnym napisem, choćby zachęcający do rzucenia wszystkiego i po prostu śpiewania. To powinno cię zmobilizować do działania. Śpiewanie w strugach deszczu na ulicy? Chyba jednak lepiej poćwiczyć i zagrać w cieplutkiej filharmonii.
https://osemkowa.pl/pl/p/A-gdyby-tak-rzucic-to-wszystko-Kubek-latte-450-ml/3200

Na drogę

O ciepłym napoju warto pamiętać także wtedy, gdy po prostu musisz wyjść z domu. Zatroszcz się o to, aby mieć przy sobie kubek termiczny z ulubioną kawą czy herbatą. Droga nie będzie tak straszna, gdy co jakiś czas wypijesz łyczek ciepłego płynu. To ekonomiczne rozwiązanie, zdecydowanie lepsze od kupowania kawy na wynos. Nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale i dbasz o środowisko, unikając jednorazowych naczyń. Wybierz napis, który pozwoli ci odnaleźć w sobie super moc. Przy tej pogodzie na pewno ci się przyda.
https://osemkowa.pl/pl/p/Akordeon-Supermoc-Kubek-termiczny/594

Troszcz się o zdrowie

Pogoda sprawia, że o zaziębienie nietrudno. Pamiętajmy, że w obecnej sytuacji nawet drobny katar i ból gardła mogą na długo wykluczyć nas z codziennej aktywności. Na kilka dni ta propozycja może wydawać się kusząca, ale w nadmiarze po prostu ci zaszkodzi. W tym roku wyjątkowo dbaj o swoje zdrowie i chroń się przed chłodem. Szal komin nie tylko perfekcyjnie zabezpieczy twoje gardło przed chłodem, ale też doskonale dopasuje się do każdej stylizacji.
https://osemkowa.pl/pl/p/Nutki-Szal-Komin-Czarny/2108

Popraw sobie humor popołudniową drzemką

Gdy za oknem szaro i wieje, trudno zmobilizować się do wyjścia. Mrok sprawia, że po prostu marzymy o chwilce snu. Nie walcz z tym, po prostu zdrzemnij się chwilę, przytulając głowę do ulubionej poduszki. Możesz wybierać pomiędzy nutkami, akordeonem, skrzypcami,
gitarami… Właściwie czym tylko chcesz. Podusia będzie dekoracją kanapy, a w chwili słabości pozwoli ci na wtulenie głowy i odtworzenie w pamięci dźwięków ukochanego instrumentu czy kompozycji, które ukołyszą cię do snu.
https://osemkowa.pl/pl/p/Gitary-elektryczne-Poduszka/2148

Zadbaj, aby się ponudzić

Nie sposób stale być aktywnym, a nuda wbrew pozorom bywa bardzo stymulująca intelektualnie. Jesienne wieczory warto poświęcić na nudzenie się i układanie puzzli. Ponad pięćset elementów da ci czas na to, aby spokojnie pozwolić płynąć myślom pod czujnym okiem szacownego pana Bacha. Równie odprężające mogą być kolorowanki muzyczne, które po prostu otrzymasz na swojego maila i wydrukujesz. Pamiętaj, że najlepsze kompozycje to wynik swobody umysłu, który nie był zmuszany do nadmiernego wysiłku, ale sam uwolnił swoją siłę.
https://osemkowa.pl/pl/p/Kolorowanki-muzyczne-edukacyjne-5-arkuszy/3488

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl