Masz pytania? Zadzwoń!

Pon-pt (+48) 728 822 255

Upominki dla nauczycieli muzyki
Upominki dla nauczycieli muzyki

Nauczyciel i mentor

Nieco inaczej wygląda nasz codzienny kontakt z nauczycielami takich dziedzin, w których konieczne jest całkowite oddanie, a nauczanie jest jednocześnie sprawowaniem opieki nad młodym talentem. Nie oszukujmy się, dobry nauczyciel muzyki musi być mentorem i mecenasem swego ucznia, żarliwym menadżerem i bezlitosnym krytykiem, a za to wszystko po prostu należy mu się prezent i to nieco częściej niż raz w roku. Doskonałym pretekstem jest choćby Międzynarodowy Dzień Muzyki, który jest wspólnym świętem nauczyciela i ucznia. Wystarczy drobiazg, który podkreśli naszą pamięć, tylko musi być celnie dobrany.

Dla zabieganych

Zbliża się jesień, a wraz z nią nieco chłodniejsza pogoda, gdy warto mieć pod ręką ulubiony kubek z ciepłym napojem. Tyle tylko, że pomiędzy klasą szkolną, pracownią a salą koncertową nie sposób biegać z wytworną filiżanką w dłoni. Takim nieco zabieganym i stale pozostającym w ruchu osobom z pewnością przyda się kubek termiczny. To idealny sposób, aby mieć przy sobie ukochane latte, a jednocześnie dbać o środowisko i własny portfel. Nie ma co ukrywać, kolejny styropianowy kubek, za który w dodatku słono płacimy, nie jest potrzebny ani nam, ani naszej planecie.
https://osemkowa.pl/pl/p/Akordeon-Supermoc-Kubek-termiczny/594

Dla wytwornych i eleganckich

Zdarzają się okoliczności, w których odrobina elegancji jest po prostu konieczna. To choćby debiutancki koncert ulubionego ucznia. Warto zadbać, aby nasz mentor prezentował się wytwornie, a jednocześnie niezbyt sztywno. Elegancki krawat przyda się każdemu, a jeśli jeszcze jest wykonany z satyny i ręcznie uszyty, ozdobiony niepowtarzalnym wzorem gryfu gitary z pewnością stanie się nieodzownym dodatkiem. To krawat, który nie tylko uzupełnia stylizację, on po prostu tworzy kreację.
https://osemkowa.pl/pl/p/Gitara-Gryf-gitary-Krawat/3174

Dla roztargnionych

Prezent dla nauczyciela wcale nie musi być drogi. Zresztą większość z naszych mentorów po prostu źle się czuje, gdy wręczamy im coś nadmiernie zobowiązującego. Czasem zabawny drobiazg zupełnie wystarczy, po to, by pokazać, że dbamy o naszego nauczyciela i chcemy udzielić mu wsparcia. Jeśli tylko widzimy, że godzinami szuka w kieszeniach czy torebce kluczy od sali prób, zadbajmy o smycz czy breloczek. Niebieska smycz w kolorowe nutki to świetne oznakowanie i pewność, że klucz się nie zgubi.
https://osemkowa.pl/pl/c/Smycze/231

Dla koneserów

Nie ma co ukrywać, muzycy to zwykle esteci. Nic w tym dziwnego, piękno sztuki uwrażliwi i sprawia, że kochamy nie tylko słyszeć, ale i widzieć, a więc otaczać się przedmiotami, które wykonane są w sposób perfekcyjny. Uczymy się także celebrować chwile i czerpać radość z wyrafinowania. Chwila przerwy na ulubioną herbatę? To konieczne, by ukoić nerwy i na moment się wyciszyć. Filiżanka w nutki uzupełniona o ulubioną herbatę, w eleganckim pudełku prezentowym z pewnością przyda się wszystkim smakoszom życia.
https://osemkowa.pl/pl/p/Czarna-filizanka-w-nutki-herbata/3190

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl